Leden 2010

Dnešní novinky, aneb normální den na RRS!

28. ledna 2010 v 17:14 | Carrie22 |  Novinky
Ahojky! Tak jsem zase tady...Tak co se dneska dělo na ranchi...Zase tu byla veterinářka zkontrolovat Tahomu, jezdí sem teď skoro pořád. Polaris byl venku a proháněl Tivoliho, Elsinore a další classicy xD. Ve stáji už to s ním nikdo nemůže vydržet, pořád jenom básní o Justě a ta přitom přijede až v březnu! Když se koníci dozvěděli o tom že pojedeme na FD, mohli se úplně zbláznit. Lisa s Darou byly dneska na vyjížďce a potom vyčistily boxy. Taky mají radost že pojedou na FD. Pokud jde o psy, Kim s Beethovenem se mají skvěle! A štěňata taky. Já se mám taky dobře, nemusím do školy a na vízu mám jen dvě dvojky, takže dostanu Bajky Barda Beedleho! A taky samozřejmě Breyery, ale ti budou až v březnu. Zase přemýšlím nad tou scénkou...měla jsem nápad že bych udělala zimní, ale to se na léto nehodí i když...nevím. No, nic teď půjdu oběhnout SRka a možná sem dám nějaký článek nejspíš o FD a ještě něco.
Foto by me!Don´t COPY!!

FD objednáno!

27. ledna 2010 v 20:43 | Carrie22
Hurááá! Právě jsem objednala FD ve Frýdlantě! Já mám takovou radost! A koníci taky! Pojedu tam i s Ajou a liškou! Já se tak těším! Jenom ještě vymyslet tu scénku...no už mám takovou představu o čem by mohla být, ale ještě nevím jak to udělat...Možná přihlásím Poliho do výstavy...ale zatím ještě ani nevím koho budu brát, ale Poliho beru určitě! Kdo teda ještě jede do Frýdlantu, abych věděla koho tam potkám?? xDD Zatím pp! Jdu připravit učení, zítra máme 6 hodin:((

Brrrr! To je zima!

27. ledna 2010 v 9:55 | Carrie22 |  Novinky
Ahojky! Pořád mi není nějak dobře a tak jsem doma a můžu psát na ranch. Taky je u vás taková zima? Já jsem ráno šla s Kerinkou ven a pak příjdu domů, koukám na teploměr a je -20! Teď je tady sice už -18, ale i to je hodně! Brrr! A to jsme v Poděbradech! Ani si neumím představit jak je někde v horách! Koníci jsou dneska pěkně v teplíčku ve stáji a ani je nenapadá vylézt ven a já se jim nedivím. Tento týden už asi objednáme vstupenku na FD, už je volných jen 14 míst z 25. A já pořád nevím co za scénku...Líbí se vám Onyx? Mě docela jo! Nejdřív se mi nelíbil vůbec a teď se mi líbí čím dál víc...Tak zatím pp, jdu dělat úkoly.

ÍÍhojky!

26. ledna 2010 v 11:20 | RRS Paloma Girl |  Koňský kecálek
ÍÍhoj! Já jsem Paloma, nebo taky Palomka, Little Girl...jak chcete! Carrie mě poprosila abych napsala nějaký článek a já jsem se do toho s radostí pustila! Tak že něco o mě...Jsem normální klisna která přijela na tento ranch z USA o Vánocích i se svou majitelkou Darou! Tady se mi moc líbí i když v USA to taky nebylo špatný až na to že jsem byla na jednom velikém ranchi kde byla opravdu spousta koní. Darka bydlela daleko od ranche v nějakém městě, kam chodila do školy a na mě se přijela podívat jednou za čas o víkendu. O mě se starali ošetřovatelé a zaměstnanci toho ranche, ale nikdo mě tam skoro neznal a nevěnoval se mi tak jako tady. Byla jsem jedna ze sta klisen které chtěly jíst, trénovat, čistit atd. Měla jsem box vedle jedné klisničky- Little Tahomy! Byly jsme nejlepší kamarádky. S ostatními klisnami a hřebci jsem vycházela docela dobře. Pokud jde o hříbata, vždycky za mnou běhaly a chtěly si hrát. Jednou tam přijela Dara se za mnou podívat a mluvila něco o stěhování. Další den mě už naložili do boxu a zavřeli dveře. Nevěděla jsem kam máme namířeno a bála jsem se že už nikdy neuvidím Tahomu. Když jsme konečně přeplulu přes moře a dojeli jsme až sem, vůbec jsem to tu neznala. Byl zrovna Štědrý den a Dara mě vyvedla z přepravky a uložila do stáje a k mému velkému překvapení byla vedle Little Tahoma! Jsem moc šťastná že jsme se tu s Tahomkou setkaly. Brzy jsem se seznámila s ostatními koňmi a jezdkyní Lisou! Je to tu super! Jsem moc ráda že teď můžu trávit víc času s Darou, protože už nechodí do školy a taky to sem má blíž. Tak já už musím jít! Lisa mě volá, prý chce jet na vyjížďku! Zatím páá! Doufám že se někdy uvidíme!ÍÍhahááá! Na fotce jsem jááá s Darou!

Ikonka xD

26. ledna 2010 v 10:51 | Carrie22 |  Novinky
Ahoj...Dneska mi moc není dobře, nějak mě bolí v krku, ale zítra už zas musím do školy! No a protože jsem neměla co dělat tak jsem si hrála a vyrobila takovou ikonku s Espritem. Je na ní I collect Breyer, to znamená Sbírám Breyery xD Já vím, nic moc to není, ale kdyby si to někdo kdo sbírá breyery chtěl dát na ranch tak může:)

New dess!

25. ledna 2010 v 17:53 | Carrie22 |  Novinky
Tak a máme tu nový dess s Justou! Sice se moc nepovedl...mno posuďte sami! Taky máme nové logo!Doufám že se líbí!

News

25. ledna 2010 v 16:34 | Carrie22 |  Novinky
Tak dneska zase píšu novinky!Oběhla jsem SRka a teď sem nejdřív napíšu tenhle článek, potom možná ještě něco a možná bude i nový dess. Na ranchi je všechno v pořádku, až na tu strašnou zimu. Všichni se těší na nové koníky! Dara dneska vzala Poliho a šli se projet ven, asi za čtvrt hodiny se vrátila, vykartáčovala ho a vyčistila všechny boxy. Potom šla do klubovny si uvařit čaj a co tam nevidí...roztrhané noviny! To měla na svědomí zase ta naše štěňata! Beethoven s Kimem byli zrovna venku a tak se tam vloupali a...No umíte si to představit, všude byly rozházené papíry...Darka se na ně pěkně naštvala a nedala jim žádné pamlsky. Tahomka se má skvěle, už jí roste bříško. Veterinářka sem přece jenom jednou za čas zajde aby ji prohlédla. Jinak já se mám dobře. Dneska jsme odevzdávaly ty pověsti a psaly jsme z nich test. Promiňte že jsem tu včera ani v sobotu nebyla, ale nejdřív jsem je dopisovala a potom jsem se pokoušela zkrátit Harryho Pottera a vězně z Azkabanu, ale stejně jsem to napsala na 4 stránky. Prostě to už víc zkrátit nešlo xD. Mám dobrou zprávu. Možná pojedu na FD do Frýdlantu s Ajou98 a liškou! Ale nevím to jistě, pokusím se aspoň přemluvit rodiče protože zatím jsou všichni proti. Navíc vůbec nevím jaké udělat scénky a mám málo BH, ale snad si s tím nějak poradím xD
Pojedete na FD?
Tak zatím páá! Já jdu dělat dess:)

Sakra! Tak jsem tam místo Justy vložila omylem nějakého hipogryfa a nejde mi smazat!! xDD Moooc se omlouvám, ale nechci psát článek znova tak ho tu radši nechám.
Tak teď sem dám ještě Justadream!

Tajemný kůň Zázrak 1.díl Vyjížďka + Úvod

22. ledna 2010 v 18:43 | Carrie22
Úvod
Kdysi dávno, asi před pěti lety se na jednom ranchi stalo něco velmi podivného. Jedna z jejich klisen jednou porodila hříbě, ale nikdo nevěděl kdo je jeho otec a věděli jen že klisna nikdy neopustila pozemky ranche až na vyjížďky s jezdci. Malého hřebečka pojmenovali Zázrak, protože to tak trochu zázrak byl, to jeho narození. Zázrak vyrůstal na ranchi a byl šťastný,ale jednou ráno šla místní ošetřovatelka do stáje aby nakrmila koně a Zázrak byl pryč. Bylo to ještě hříbě, když zmizel a od té doby ho nikdo nespatřil.

O 5 let později...
Na zmizení Zázraka se docela zapomělo. Lidé si někdy povídali příhody, ako že za úplňku slyšeli z lesa řehtat koně a podobné, ale málo kdo tomu věřil. Mysleli si že Zázrak někde umřel a nebo ho někdo ukradl. Ale ranch na jeho památku pojmenovali po něm Ranch Zázrak. Na tento ranch chodily jezdit dvě dívky Lilly a Alice, jezdily na koních, staraly se o ně a měly tam ustájené svoje klisny, Lillyna byla Stella a Alice měla Sunny. Jednou zrovna když byly prázdniny a dívky byly na chatě u ranche jely na vyjížďku...
Lilly: Konečně se můžeme projet! Jsem tak ráda že už jsou prázdniny!
Alice:To já taky! A podívej na Sunny, taky má radost že jsme zase tady.
Lilly: Tak bysme radši už měli někam jet, jestli chceš dojet aspoň do večera domů. Koně se budou chtít najíst.
Alice: Tak dobře! Pojedeme!

A tak se projíždely a radovaly se z toho že jsou prázdniny...
Alice: Lilly! Už se stmívá, měli bysme jet domů! Je už pozdě!
Lilly: No jo tak dobře.Ale stejně než dojedeme domů, bude už tma.

Lilly: Měla jsi pravdu,OPRAVDU už je tma jak v ranci, co budeme dělat? Za chvíli nebudeme vidět na cestu.
Alice sedí a Sunny se ani nehne.
Lilly: Alice!!! Co je s tebou?
Alice: Ty to neslyšíš?!
Lilly: Co jako mám sly...NO JO! Máš pravdu!Zní to jako řehtání koně!!
Alice: Takže už to slyšíš taky...Sunny! Prrrrr! Kam to jedeš?! SUNNY!!!!!
Lilly: Co se děje?
Alice: Nemůžu jí udržet! Chce jet do lesa...Prrrr!
Lilly: Myslím že už jsme už někde blízko...
Alice:(konečně přemluví Sunny do klusu)

Lilly: Sláva! Už jsme tady!
Alice: Teď se ještě postarat o koně a pak už jdeme na chatu! Já už mám ale hlad!
A tak dívky seskočily, postaraly se o koně, zavřely je do boxů a odešly na chatu na večeři a potom šly v klidu spát. Byly rády že jsou v bezpečí a na podivné řehtání koní z lesa docela zapoměly.
A co se stalo ráno se dozvíte příště!

Konec 1. části

PS: Jména jsou zvýrazněna tučně a to co neříká ani jedna z nich taky.

Tajemný kůň Zázrak

22. ledna 2010 v 18:38 | Carrie22
Ahoj, tak jsem konečně vymyslela ten fotopříběh, nemám ho sice nafocený celý ale snad to nevadí. Doufám že se vám aspoň trochu bude líbit.A snad nevadí že není focený venku nějak se mi nechtělo a koníkům taky ne xD Za chvíli bude 1.díl:)

Pravidla pro SR i ostatní

21. ledna 2010 v 17:02 | Carrie22 |  SR
Tak jak už jsem psala, dám vám sem nějaká pravidla. Zatím všechny SR je dodržují, ale radši to sem dám:)

1) Chovat se slušně, nenadávat nikomu z našeho ranche sprostě, myslím že jde říct i slušně že se vám něco nelíbí.

2) Neurážet koně ani ostatní zvířata na ranchi! Kdo je prostě nemá rád tak ať sem nechodí a ne že bude urážet Breyery a bůhví co ještě!

3)Nepsat komenty typu Hnusnej blog atd. Pokud se sem někdo dostane omylem a nelíbí se mu tu nebo nemá rád koně ať sem klidně nechodí. Já taky nejdu na nějaký blog o něčem co nemám ráda a nepíšu tam jak se mi to nelíbí.

4)Nekopírovat žádné fotky a hlavně nevydávat za svoje! Pokud by jste moc nějakou chtěli, napište mi a pokud budu souhlasit můžete si ji dát na ranch, ale uvést zdroj!!

5)Nepsat zbytečné reklamy a to platí pro úplně každého kdo příjde na tento blog! Pokud se to bude týkat koní a bude v rubrice reklamy, ráda vám hlásnu nebo se podívám na váš ranch, ale nechci žádné CELEBRITY!!!

6)SRka, nenutím vás psát nějaké dlouhé komenty, ale nesnáším když někdo napíše jen obíhám, super novinky atd. Vím že tady to všichni dodržujete a já po vás nechci obr komenty, protože to čtení článků má být zábava a ne povinnost, pokud se vám nějaký článek nelíbí, klidně to nemusíte číst ani komentovat!

Pokud jste přečetli, napište prosím že suhlasíte, nebo ne!

Vyhodnocení kontroly SR

19. ledna 2010 v 15:48 | Carrie22 |  SR
Tak je tu slíbené vyhodnocení kontroly!

SR Appaloosa- Southern Storm Ranch-URČITĚ NECHÁVÁM!!! Zapsala se!
SR Liška- Ranch Ohájo-Zapsala se! NECHÁVÁM!
SR Aja98 a Mili- Ranch Shimmer-Zapsaly se! NECHÁVÁM!
SR Moni- Stone Creek Ranch-Zapsala se! NECHÁVÁM!
SR Wella- Sumer Ranch-Zapsala se! NECHÁVÁM!
SR Domča- Ranch Horses Stars-Zapsala se! NECHÁVÁM!
SR Ginny- Ranch Malá Podkova-Zapsala se! NECHÁVÁM!
SR Tinkerka- Ranch Horsy Dream-Zapsala se! NECHÁVÁM!
SR Verča- Stáj FoF-Zapsala se! NECHÁVÁM!
SR Adéla- Night Wind Ranch-Zapsala se! NECHÁVÁM!
SR Kikis- Ranch Smaragd-Zapsala se! NECHÁVÁM!
SR Šarlota- Ranch Mustang-Zapsala se! NECHÁVÁM!
SR Hillary- Ranch Black Horse-Zapsala se! NECHÁVÁM!
SR BeBe- Ranch Blue Dream-Zapsala se! NECHÁVÁM!
SR Anetta- Ranch Princess-Zapsala se! NECHÁVÁM!
SR Misah- Ranch Malloway-Zapsala se! NECHÁVÁM!
SR Arabka- Ranch Lost Memories-Zapsala se! NECHÁVÁM!
SR Kamila- Ranch Lomnica-Zapsala se! NECHÁVÁM!
SR Kiiki- Ranch Perla-Zapsala se! NECHÁVÁM!
SR Viki- Schleich Ranch-Zapsala se! NECHÁVÁM!
SR Majky- Ranch Smrkové Údolí-Nové SR! NECHÁVÁM!

Tak jak jste si všimly nesmazala jsem nikoho! Ale nová SR už nepřibírám. Hodnocení taky dělat nebudu a myslím že se snažíte všichni sem chodit! Moooc díky všem SRkám za to že sem chodíte a čtete moje články:)


Novinky na RRS

19. ledna 2010 v 15:36 | Carrie22 |  Novinky
Ahoj! Tak zase podlouhé době píšu novinky. U nás je dost sněhu a tak koníci dnes byli venku. Moc se jim nechtělo protože je zima. Darka osedlala Poliho a trénovali. Vždycky ho moc chválí a všichni vidíme že se zlepšuje, tentokrát jim to ale moc nešlo protože náš Polík nemá rád sníh. Za to Palomka s Little Tahomou sníh milují. Dnes tu byla veterinářka a zase skontrolovala Tahomu. Je v pořádku, už se mooc těšíme na hříbátko. Včera přišel na ranch nový pejsek, je to Sch bernardýn a jmenuje se Beethoven. Konečně má náš Kimeček kamaráda. Se štěňaty je to pořád stejné, zase tropí lumpárny xD Tak teď k ranchi...Máme nové SR Majky a od dneška už nová SRka neberu, protože nemám moc času na obíhání tolika SR, eůpší mít málo SR a chodit k nim častěji. Taky napíšu vyhodnoceníí kontoly a nějaká pravidla, ale nevím jestli to dneska stihnu. Zatím pp:)
Foto by me! Don´t COPY!!

HURÁÁÁ! Objednáno!

16. ledna 2010 v 13:19 | Carrie22 |  Novinky
Tak jsme zase po dlouhé době objednali nějaké koníky! Nutcracker Prince a Lauru mi koupí mamka za vysvědčení a ostaní si koupím sama za peníze které jsem dostala od babičky k Vánocům! Já jsem tak šťastná! Tak tedy co jsme objednali v eshopu TH:
1) Nutcracker Prince- náádherný Vánoční koník na postoji Hucka, je úplně úžasnýý!


2) Laura- Super veterinářka! Konečně jsme ji sehnali, myslím že veterinářka se bude na ranchi hodit:)

3) Justadream- náádherná arabská kobylka! Polík se jí konečně dočká! Je fakt boží:)

4) Chili- úúžasný koník! Poměrně levný 670Kč za BH tradtionala není moc a je nádherný!

5) Nádherný SM set dvou appaloos! Dospělého koně (nevím jestli to je klisna) a hříbátka!! Úžasný set moc se mi líbí:)

6)Hříbě Little Tahomy, neprozradím kdo to je! Až se narodí...xD


Tak to je všechno! Jsou náádherní, sice Justa i Chili budou až v březnu ale to neva. Moooc se na ně těšíme! I koníci mají radost že budou mít nové kamarády!
To je zatím vše! Pááá!
Vaše Carrie22:)

Nové logo!

14. ledna 2010 v 18:02 | Carrie22 |  Novinky
Tak máme nové logo! Našla jsem nějaké brushe a vhodné foto koní. Tak snad se líbí:)

HS 2009 CENY!!!

14. ledna 2010 v 17:52 | Carrie22 |  Výstavy koní, soutěže...
Tak tady jsou slíbené ceny:

Na 3. místě v kategorii BH zkončili Adéla a NWR Tropical Gold!
Ocenění:


Na 2. místě v kategorii BH zkončili Domča a Bluegrass Bandit!
Ocenění:

A na 1. místě zkončili liška se San Domingem!!

Ocenění:

Jmenovka San Domingo:

A ještě taková ikonka (může být i klikací) se zkratkou Ranche Ohájo:

A teď SCH!

Na 2. místě zkončili Kikis se Sweet!
Ocenění:


A na 1. místě zkončili Arabka a Reina!

Ocenění:

Jmenovka Reiny:

A ikonka se zkratkou Ranche Lost Memories:


MOOOC GRATULUJEME!!!!!!

A doufám že se vám ceny budou aspoň trošku líbit. Dala jsem si stím práci abych našla vhodné fotky atd. ale je to nic moc...

A ještě něco pro ty co zkončily na 4-... místě (u BH) a 3.-... místě (u SCH) Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!! Moooc díky, že jste se všichni přihlásili s tak nádhernými fotkami a koníky, ale bohužel musí vyhrát jen jeden. Tady diplomek! Můžete si ho dát na ranch a to platí i pro ty co vyhráli.Promiňte, že tam nejsou někdy háčky, ten program zná jen angličtinu...
Doufám, že se aspoň trošku líbí:)HS 2009 Vyhodnocení

14. ledna 2010 v 17:31 | Carrie22 |  Výstavy koní, soutěže...
Tak je to tady!! Horse Champion 2009 právě skončila a dopadlo to takhle...
BH:
San Domingo s majitelkou liškou

52.8% (28)
Bluegrass Bandit s majitelkou Domčou
47.2% (25)

A SCH:
Kikis + Sweet
24.4% (10)
Arabka + Reina

75.6% (31)

Moooooc veliká omluva

11. ledna 2010 v 16:16 | Carrie22 |  Novinky
Promiňte, ale teď prakticky vůbec nestíhám na ranch. Z důvodů že píšeme fakt hodně písemek, musím se učit protože jinak nedostanu breyera za vízo...a ještě k tomu náš počítač!! Když chci napsat článek trvá mi to fakt hodně dlouho protože se pořád seká a Kerinka (naše fenka) má zas nějaké problémy...Takže fakt promiňte...Já vím že nejsem k ničemu...pořád sde jen omlouvám, nepíšu k vám komenty, ale fakt za to nemůžu. Tisíckrát radši bych četla vaše články, než se učit, ale prostě musím! Moooc vás prosím, nemažte si mě!!
Carrie22:)
 Foto by me!

Novinky 2010 v eshopu TH!

11. ledna 2010 v 16:08 | Carrie22 |  Novinky
Tak noví breyeři jsou v eshopu! Sice budou na prodej až v březnu (asi se nedočkám xDD) ale většina se mi moooc líbí! Je jich fakt strašně moc a já nemám čas sem dávat fotky protože se musím učit na test, tak tedy podrobnější hodnocení čekejte příští týden. Kdo je ještě neviděl, podívejte se SEM. Noví jsou: Bet, Chili, Justadream, Irish Diamond, Baxter, Esprit, Andalusan proti rakovině, Treasure Hunt set 2010 atd. a další a další, taky nějací classici, stablíci a nová deka a stan...
Já budu mít na 100% Justu, potom bych moooc chtěla Esprita a taky Chiliho ten je hrozně levný! A Treasure Hunt set!! 2500Kč za čtyři breyery, tradíky!! To je úplně zadarmo, až na to že 2500Kč je docela hodně, takže nevím jestli to stihnu našetřit...Taky bych ráda přispěla proti rakovině a ten koník se mi moc líbí...Teď se mi jich opracdu líbí moc, nevím co mám dělat protože všechny mi rodiče nedovolí a já se nemůžu rozhodnout....Jako první si koupím Justu, slíbila jsem ji Polimu a pak se uvidí:) Na obrázku Treasure Hunt set 2010

Promiňte, ale nezobrzují se...

8. ledna 2010 v 18:43 | Carrie22
Mooooc se omlouvám, ale fotky soutěžících koní v Horse Champion 09, nejdou zobrazit. Možná jenom mě...jestli to je naším pc. Jestli se nezobrazují vám, tak se prosí podívejte do horního boxu pod záhlavím a tam je odkaz na 3.kolo soutěže, ale v té staré anketě prosím NEHLASUJTE! Stejně by to bylo na nic:)

BH Horse Champion 4.kolo!

8. ledna 2010 v 18:21 | Carrie22 |  Výstavy koní, soutěže...
Tak a je tu 4.kolo soutěže BH Horse Champion 09!
A platí to samé co v předchozím kole:)

Zákaz podvádění!!! Hlasy si shánějte jenom u sebe na ranchi!!!

A pro ostatní: NEKOPÍRUJTE moje fotky a fotky soutěžících!!!